Müşteri Hizmetleri: 444 23 09

Ödeme Seçenekleri

Maygold.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde havale, kredi kartı veya alternatif ödeme yöntemlerini kullanarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı İle Ödeme, 3D Secure Bilgilendirme ve Uyarı

Kredi kartı ile ödemelerinizi güvenle 3D secure alt yapısı ile yapabilirsiniz.

3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir.  Visa ve MasterCard'ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahte/çalıntı işlemlere karşı güvence altına alınmıştır. Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır. Kredi kartı aracılığı ile 3D Secure* uygulanarak, ödeme 128 Bit SSL sertifikası güvenliği aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

Kredi kartı bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız.  Maygold ve/veya çalışanları sizden kredi kartı bilgilerinizi hiçbir zaman talep etmeyecektir. 

Yurtdışı kartlara uygulanan banka komisyonları değişiklik gösterdiğinden, alışverişerinizden önce tarafımızla iletişime geçerek bilgi edinmeniz rica olunur. *

 

Havale İle Ödeme

Maygold.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde havale ile ödeme yapabilirsiniz. Hafta içi verilen siparişlerde saat 17:00'a kadar, hafta sonu verilen siparişlerde pazartesi günü mesai bitimine kadar ödemesi alınamayan siparişleriniz iptal edilecektir.

Havale ile ödeme için hesap bilgilerimiz için lütfen tıklayınız:  https://www.maygold.com.tr/hesap-numaralarimiz

 

Alternatif Ödeme Yöntemleri

Maygold.com yurtdışından sipariş verecek müşterilerine kredi kartı ve havale hariç, 18 adet alternatif ödeme yöntemi sunmaktadır.

Yurtdışından sipariş verecek müşterilerimiz veya aşağıda belirtilen alternatif ödeme yöntemlerinde hesapları bulunan yurtiçi müşterilerimiz güvenle ödemelerini gerçekleştirebilir.

ÖDEME YÖNTEMİ

GEÇERLİ OLDUĞU ÜLKELER

IDEAL

Hollanda

SOFORT

Almanya, Avusturya, Hollanda, Belçika, İtalya, İspanya, Polonya, İsviçre

GIROPAY

Almanya

EPS

Avusturya

BANCONTACT

Belçika

MYBANK

Belçika, Fransa, İtalya, Lüksemburg

MULTIBANCO

Portekiz

P24

Polonya

SAFETYPAY

Avusturya, Almanya, Hollanda

FINNISH ONLINE BANKING (VERKKOPANKI)

Finlandiya

ALIPAY

Çin

WECHATPAY

Çin

QIWI

Rusya, Kazakistan, Ukrayna

TRUSTPAY

Çek Cumhuriyeti, Estonya, Litvanya, Letonya, Slovenya, Slovakya

Maygold Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.